מידעון ספטמבר 2016

ידידים ותומכים יקרים,

בתחילתה של שנת פעילות חדשה, תמיד מגיעים חגים ומועדים. אנו מקווים שהמוסלמים ביניכם נהנו בעיד אל אדחה, ומאחלים ליהודים ביניכם שנה טובה. השנה החדשה היא הזדמנות להתבונן בהישגינו, ולבחון כיצד נוכל להשתפר בחודשים הקרובים.

הבטחנו לדווח על המסע המוצלח של הקרקס שלנו, קרקס גליל, שנסעו לסנט לואיס, ארה''ב באוגוסט לחבור לשותפינו הותיקים, קרקס הקשתות. אנו שמחים לשלוח דיווח על הנסיעה, שכתבה טלי איזנר פרידמן, ממייסדות ועורכות דוגרינט, האתר החברתי הדו-לשוני של הגליל. טלי ליוותה את ילדי הקרקס (כולל בנה רותם) במסעם, ואנו מודים לטלי ולדוגרינט על הסכמתם לפרסם את מאמרה, שהתפרסם גם ב''א-לה-גוש'', עיתון ישובי משגב.

מנהלנו בדימוס, הרב מרק רוזנשטיין, נוסע למסע הרצאות לארה''ב בפברואר 2017. עדיין נותרו מספר הזדמנויות לקהילות או אירגונים שרוצים להזמינו אליהם, אך תכנית המסע תיסגר בקרוב, לכן הקדימו לברר פרטים כאן (באנגלית).

לקראת ראש השנה אנו מבקשים מתומכינו הנאמנים לשקול הרמת תרומה שתאפשר לנו להמשיך את עבודתנו החיונית, המפגישה אנשים לשיח – מילולי או קרקסי – ומזמנת יצירת חברויות וקשרים שעליהם יבנה עתיד טוב יותר לכל אזרחי ישראל.

בברכת שנה טובה ומתוקה!

סו ריס
יושבת ראש ועד העמותה

מתנגדים לכוח המשיכה

טלי איזנר פרידמן כותבת על קרקס גליל בסנט לואיס

אני יושבת ומתרגשת עם הקהל. המוזיקה מדליקה והזירה עגולה. ראיתי את המופע הזה כבר 10 פעמים ובכל זאת אני לא מוותרת על מקום טוב, ואולי עוד תמונה. בכל זאת...הבן שלי מופיע!

קרא עוד...

מידעון ספטמבר 2016 באנגלית

לחץ כאן למידעון באנגלית.

כיצד ניתן לתמוך בפעילות העמותה

לחץ כאן